شماره تماس: 09215200840
ورود ثبت

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

{mosmap width='100%'|height='500'|lat='36.346440'|lon='59.570768'|zoom='15'|mapType='map'| marker='1'|align='center' }

balooot

اطلاعات تماس

آدرس:
بلوار توس - توس 17 - نبش فدک 8
مشهد
ایران
تلفن:
05137676838
موبایل:
09215200840

فرم تماس

ارسال ایمیل
اختیاری

درباره گروه تولیدی بلوط

 گروه تولیدی بلوط با تجربه 25 ساله و با هدف بالا بردن سطح کمی و کیفی صنعت درودگری در کشور عزیزمان در سال 1392 با برخورداری از دانش و توان مهندسی و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته مجهز به فناوری روز اقدام به تولید طیف گسترده ای از انواع یونیت های آماده کابینت نموده است.

    هر محصول ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد که پیش از هرگونه بررسی فنی، مالی و اقتصادی طرح، لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند. انواع مختلف محصول، و شناخت صحیحی از مشخصات بدون تردید راهنمای مناسبی، جهت تصمیم گیری های لازم در انتخاب روش و عملیات تولید و محاسبات  مورد نیاز خواهد بود، لذا در ادامه به معرفی محصول فوق خواهیم پرداخت.

    با توجه به گسترش صنعت ام دی اف در کشور و کاربرد فراوان این محصول در کابینت  بر آن شدیم تا برای استفاده کاربردی تر و راحت تر صنف تولید کنندگان، انبوه سازان و در آینده ای نزدیک عموم مردم، یونیت (بدنه) های آماده کابینت را با کیفیتی بالا و مقرون به صرفه طراحی و تولید کنیم.

    یونیت های تولید شده تماماً از جنس ام دی اف و زیر سینگ از جنس ضد آب ( PVC ) بوده، جهت سهولت و کیفیت بالای این محصول اتصالات آن از پیچ های الیت و تمامی لبه های آن با استفاده از نوار 2mm پوشیده شده است.

    از آنجا که اصلی ترین قطعه کابینت های ( خانگی) بدنه اصلی آن می باشد، در نتیجه استفاده از این یونیت ها ( خصوصاً در پروژه های وسیع ) چه از لحاظ کیفیت، قیمت و صرفه جویی در وقت بسیار مناسب و به صرفه می باشد. امید است این شرکت بتواند همکاری لازم را در پروژه های اجرایی دارا باشد.